2011 İstanbul

Ian Donald - Advanced Ultrasound Course 2011

Ian Donald Advanced Ultrasound Course, ilk kez 23-28 Nisan 1995 tarihlerinde İstanbul Polat Otel’de düzenlendiğinde bir başlangıç olmuş ve o tarihten bu yana düzenlenen kurslar sürekli ilgi odağı olmuştur. Ian Donald Advanced Ultrasound Course, Kadın Doğum alanında ultrasonografinin kullanımı üzerine son gelişmeler ve yeniliklerin ele alındığı bir ileri ultrason kursu yapısını devam ettirmektedir.

Hem Obstetrik hem de Jinekolojik olmak üzere klinik kullanımda ultrasonografinin kullanımında elde edilecek olan faydaların ve kullanım alanlarının ele alındığı bir kurs yapısındadır. Dünya’da olduğu kadar ülkemizde de ultrasonun güncel klinik uygulamaya girmesi ile pek çok gelişme kaydedilmekle beraber, uygulama standartları ve hasta – hekim ilişkileri konusunda önemli tartışmalar halen sürmektedir. Kadın Doğum alanında yardımcı görüntüleme yöntemi olmaktan öte, diğer uzmanlık dallarından farklı olarak, klinik uygulamanın vazgeçilmez bir muayene ve tedavi araçlarından biri haline gelmiştir.

Bu anlayış çerçevesinde, değişik ülkelerden misafir konuşmacılar ve ülkemizden çok değerli konuşmacı ve akademisyenlerin yer aldığı bir ileri ultrasonografi kursu özelliğini devam ettirmektedir.

Prof. Dr. Cihat ŞEN
Kurs Direktörü

İçerik

グッチ 公式 グッチ 財布 メンズ グッチ リング ルイヴィトン 店舗 ルイヴィトン エピ ルイヴィトン 財布 新作 2014